sportas@rodali.lt

AD AUGUSTA ...
Į AUKŠTUMAS ...

RODALI sporto klubas padės Jums siekti fizinio tobulumo, grūdinti valią ir lavinti sugebėjimus priartėti prie užbrėžto tikslo kolektyvinėmis pastangomis.

Mes norime išvilioti Jus iš kasdienės "komforto zonos" ir sužadinti Jūsų užsispyrimą siekti tobulybės ir asmeninės saviraiškos.

Patyrę ir visada pasirengę padėti instruktoriai organizuos Jūsų aktyvų poilsį, treniruotes lauke ir sporto salėse.

Mūsų filosofija - "Asmeninė saviraiška siekiant fizinio tobulumo ir patirties". Mūsų tikslas - suteikti teigiamą impulsą Jūsų gyvenimui...

... PER ANGUSTA
... NEPRAMINTAIS TAKAIS

Mes pasirūpinsime beveik viskuo. Jums tereikia apsirengti kasdieniais rūbais, apsiauti batus ruplėtais guminiais padais ir su savim turėtišiltesnį rūbą persirengimui. Specialus fizinis pasiruošimas nebūtinas (pasitarkite su savo gydytoju). Mes parinksime Jums tinkamiausią fizinį krūvį.

Mūsų pastangos skirtos įmonėms ir firmoms, kurios siekia efektyvumo ir motyvacijos organizuodamos renginius darbuotojams ir "team building" mokymo programas, nepriklausomiems keliautojams ieškantiems vietinių pramogų, užsienio svečiams norintiems aktyviai praleisti laisvalaikį ir susipažinti su Kauno regionu, Kauniečiams trokštantiems pabėgti iš miesto ir praleisti įspūdžių kupiną dieną gamtoje.

.
Renginius organizuojame Kauno regiono parkuose ir apylinkėse, iš anksto sutarus atvyksime pas Jus visoje Lietuvoje.
RODALI sporto klubas
VĮ "Parasportas", Ožeškienės 4-2, Kaunas 3000, Lietuva, tel: 8-698-36598, 8-686-33966, fax: 8-37-407991 sportas@rodali.lt