sportas@rodali.lt

NUO KO PRADĖTI ?
Norint tinkamai pasiruošti varžyboms, Jūs turite sužinoti ir išmokti daugybę dalykų.Visų pirma Jūs turite pasiruošti tam fiziškai ir psihologiškai.Be to, Jums reikia planuoti kokią įrangą Jūs imsite, ką valgysite, kaip rengsitės .Vien tik avalynės pasirinkimas gali būti ilgų diskusijų objektas.O ką jau bekalbėti apie kitas aprangos dalis.

Daugelis lenktynių dalyvių apie pasirengimą nuotykių lenktynėms sužino pačiu sunkiausiu ir netinkamiausiu būdu : jie atvyksta į varžybas tam visiškai nepasirengę ir tik pačių varžybų metu sužino savo nepasiruošimo klaidas.Sudalyvavę keletose varžybose ir padarę daugybę klaidų, jie išmoksta svarbiausias pasiruošimo pamokas ir tampa sėkmingais nuotykių lenktynių dalyviais.
Kadangi nuotykių lenktynės tampa vis populiaresnės, tai atsiranda vis daugiau būdų sužinoti apie nuotykių lenktynes, pasiruošimo joms klaidas iš KITŲ žmonių patirties .Teisingos informacijos turėjimas gali paspartinti jūsų kaip lenktyninko tobulėjimą ir padidinti Jūsų galimybes sėkmingai užbaigti lenktynes.

Surink kuo daugiau informacijos Kadangi nuotykių lenktynės tampa vis populiaresnės, tuo pačiu didėja ir informacijos kiekis apie šias varžybas, kuris yra prieinamas ir suprantamas visems.Yra nemažai interneto svetainių, pokalbių svetainių ir net knygų apie nuotykių lenktynes bei pasiruošimą joms.Be abejo visi skaitymai neduos tokio pat efekto kaip pačių varžybų stebėjimas ar pokalbis su patyrusiais lenktynininkais.Bet tai puiki pradžia.

Patikrink http://www.arextreme.com ir http://www.worldar.com ir sužinosi daug apie nuotykių lenktynes, pasiruošimą joms, taip pat ten atrasi knygų pavadinimus ir dar daug naudingos informacijos.


Prisijunk prie nuotykių lenktynininkų klubų Kai kurie klubai suteikia informaciją tik internetu, o kai kurie kviečia prisijungti prie treniruočių lauke, ruošiasi varžyboms ir mokosi kartu.Įdėję truputį pastangų, Jūs greitai galite išsiaiškinti ar yra toks klubas Jūsų mieste .
Treniruotės kartu su kitais komandos nariais, informacijos skaitymas apie varžybas, ruošimasis joms yra puikus būdas sužinoti daugiau apie šį sportą.O be to tai puiki galimybė sutikti būsimus komandos narius.

Savanoriai nuotykių lenktynėse Kitas būdas sužinoti kuo daugiau apie nuotykių lenktynes - būti savanoriu ir padėti organizatoriams lenktynių metu.Būdamas savanoriu Jūs galite sužinoti daug daugiau apie lenktynes nei patys varžybų dalyviai, nes Jūs turite galimybę pamatyti kaip sekėsi visoms komandoms, jų sėkmes ir klaidas.Tuo tarpu varžybų dalyviai gali tik iš nuogirdų žinoti ką kitaip padarė nugalėtojų komanda. Be to, tai puiki galimybė susipažinti su kitais žmonėmis, kuriems patinka šis sportas ir susirasti komandos draugus būsimoms varžyboms.

Spausk čia jei nori būti savanoriu nuotykių lenktynėse.

RODALI sporto klubas
VI "Parasportas" Ozeskienes 4-2, Kaunas 3000, Lthuania, ph: +370 (698) 36598,+370 (686) 33966, fax:+370 (37) 407991 sportas@rodali.lt